KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12575353
nr 1257 5353
Anshelm Dahl (1897-1964), Sverige. Landskap, signerad. Olja på duk, 57x90
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 maj 2019
kl 18:55:35
100 kr
150 kr
200 kr